Plugins - Enable Media Replace - Stable (latest release) - en to pt_BR translation catalogue (17 entries)

en: Thumbnails were not generated
pt_BR: As miniaturas não foram geradas

en: Replaced Thumbnails Preview
pt_BR: Visão das miniaturas substituídas

en: %s f %s exceeds the maximum upload size for this site.
pt_BR: %s f %s excede o tamanho máximo de envios para este site.

en: Maximum file size: <strong>%s</strong>
pt_BR: Tamanho máximo do arquivo: <strong>%s</strong>

en: File successfully replaced
pt_BR: O arquivo foi substituído com sucesso

en: Custom Date
pt_BR: Data personalizada

en: Set a Custom Date
pt_BR: Definir uma data personalizada

en: When replacing the media, do you want to:
pt_BR: Ao substituir a mídia, você deseja:

en: Replacement Options
pt_BR: Opções de substituição

en: Cancel
pt_BR: Cancelar

en: Upload
pt_BR: Enviar

en: Just replace the file
pt_BR: Apenas substituir arquivo

en: Replace Media Upload
pt_BR: Enviar Mídia Substituta

en: You do not have permission to upload files.
pt_BR: Você não tem permissões para enviar arquivos.

en: Revised
pt_BR: Revisado

en: Upload a new file
pt_BR: Enviar novo arquivo

en: Replace media
pt_BR: Substituir mídia
